Skip links
5/5

4.9 Rating / 200+ Reviews

Українськомовний адвокат по ДТП в Нью-Йорку

Безкоштовна консультація

(888) LAW-5080

Зв'яжіться з нами

Українськомовний юрист з питань ДТП за участі пішоходів

За останні декілька років популярність ходьби в Нью-Йорку зросла. Високі витрати на обслуговувавння авто, сумнозвісні затори в Нью-Йорку та зростаюча занепокоєність щодо навколишнього середовища та сталого розвитку сприяли тому, що все більше жителів Нью-Йорка відмовляються від своїх автомобілів на користь пересуванню пішки. Мешканці Нью-Йорка активно надають перевагу досліджувати гамірне місто та подорожувати ним пішки, насолоджуючись перевагами фізичної активності, скороченням викидів вуглецю та можливістю зануритися в яскраві краєвиди та звуки міського пейзажу. Однак важливо зазначити, що серед швидких і жвавих вулиць Нью-Йорка пішоходи повинні залишатися обережними, пересуваючись міським ландшафтом, оскільки динамічна енергетика міста також може становити загрозу для їхньої безпеки. Якщо ви постраждали як пішохід, зв’яжіться з нашим україномовним юристом з питань ДТП зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію.

Причини ДТП із пішоходами

Правила дорожнього руху штату Нью-Йорк містять безліч положень, відомих як «Rules of the Road». Ці положення встановлюють права та обов’язки як водіїв, так і пішоходів, головною метою яких є забезпечення безпеки та запобігання нещасним випадкам і травмам на наших дорогах. На жаль, значна кількість водіїв нехтує цими правилами, що призводить до частих наїздів на  пішоходів. Деякі з найпоширеніших факторів, що сприяють ДТП за участі пішоходів, включають:

  • Водії не поступаються пішоходам, які переходять на пішохідних переходах
  • Неуважність водія. Зазвичай це стосується водіїв, які надсилають текстові повідомлення або розмовляють по мобільному телефону, їдять або займаються іншою діяльністю під час водіння.
  • Агресивне водіння
  • Перевищення швидкості
  • Керування автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння
  • Небезпечні вулиці або перехрестя. Зазвичай це стосується погано спроектованих доріг, які не забезпечують належної оглядовості, безпечних пішохідних переходів для переходу пішоходів та/або освітлення, яке змінюється надто швидко, що не дозволяє пішоходам безпечно перетнути всю проїжджу частину.

Закони про рух пішоходів у Нью-Йорку

У Нью-Йорку діють суворі закони щодо пішоходів. Згідно з цими законами, автомобілісти зобов’язані поступатися пішоходам майже в усіх ситуаціях і вживати необхідних заходів для уникнення зіткнень. У більшості випадків пішоходи мають перевагу в русі, коли переходять дорогу на визначеному пішохідному переході. Проте пішоходи все одно зобов’язані дотримуватися сигналів регулювання дорожнього руху, знаків та розмітки на тротуарах. Недотримання цих законів може знизити ймовірність успішного судового розгляду та потенційної компенсації.

Якщо водій збив пішохода, особливо на пішохідному переході без будь-яких засобів регулювання руху, водій може нести відповідальність за будь-які травми чи завдані збитки. Це може включати покриття рахунків за лікування, втрату заробітної плати тощо. Якщо ви стали жертвою наїзду авто в Брукліні, допомога  досвідченого юриста з питань ДТП за участі пішоходів допоможе вам зрозуміти свої права та побудувати вагомі докази проти водія причетного до ДТП.

Зв’яжіться з нашими україномовними юристами з питань ДТП за участі пішоходів

У Rosenberg & Rodriguez наша місія проста: надавати виняткову юридичну підтримку та захист інтересів осіб, які отримали травми в Нью-Йорку. Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам орієнтуватися в часто складних страхових і судових процесах, гарантуючи, що вони отримають максимально можливе врегулювання своїх справ. Зручно розташовані в Брукліні, Мангеттені, Лонг-Айленді та Квінсі, наші досвідчені україномовні юристи з питань ДТП готові допомогти вам на кожному етапі справи .

Ми розуміємо фізичні, емоційні та фінансові труднощі, пов’язані з нещасними випадками, тому пропонуємо безкоштовні консультації для обговорення деталей щодо вашої справи. Наше зобов’язання перед клієнтами є непохитним – ми стягуємо комісію, лише у випадку успішно виграної справи, гарантуючи, що ви отримаєте справедливість і компенсацію, на які ви заслуговуєте. Якщо ви або ваша близька людина потрапили в аварію, не зволікайте, зв’яжіться з нашою командою. Дозвольте нам надати вам юридичну підтримку та направляти вас для позитивного руху вашої справи