Skip links
5/5

4.9 Rating / 200+ Reviews

Українськомовний юрист з питань ДТП у Нью-Йорку

Безкоштовна консультація

(888) LAW-5080

Зв'яжіться з нами

Українськомовні юристи з питань ДТП, які трапились за участі вантажівок, в Нью-Йорку

Якщо ви або хтось, хто вам небайдужий, зазнали травм під час аварії вантажівки, Rosenberg & Rodriguez може допомогти вам отримати компенсацію, на яку ви заслуговуєте. Наші україномовні юристи у Нью-Йорку спеціалізуються в цій галузі та можуть допомогти вам подати позов на водія вантажівки або компанії, відповідальної за її експлуатацію, чи інших сторін, які можуть нести відповідальність за отрмані вами травми. Ви можете подати позов на водія вантажівки, якщо його недбалість стала причиною аварії та отриманих вами травм. Щоб підтвердити  це, необхідно навести факти та довести, що дії водія були недбалими, що водій порушив ПДР або що його дії не відповідають такому поняттю, як відповідальний водій

У Rosenberg and Rodriguez ми добре знайомі з викликами, з якими ви можете зіштовхнутися  в наслідок  зіткнення напіввантажівки, і ми готові запропонувати свою допомогу. Згідно із законами штату Нью-Йорк, ви маєте право вимагати відшкодування збитків у цивільному суді проти сторони, відповідальної за вашу травму. Наші українськомовні юристи з питань  ДТП які трапились за участі вантажівок  у Нью-Йорку можуть допомогти вам отримати компенсацію від сторін, відповідальних за отриманні вами травми та їх наслідки. Негайно зверніться до нашого офісу для отримання безкоштовної консультації, і ми оцінимо на яку саме компенсацію ви можете розраховувати. Ми також розробимо ефективну стратегію для захисту ваших прав і процесу вашого позову.

Що стосується загроз аварій за участі вантажівок

Що стосується загроз аварій за участі вантажівок, вважається що розмір транспортного засобу відіграє ключову роль в цьому. Через свої об’єми та габарити вантажівка може завдати серйозних пошкоджень у ДТП,  у взаємодії не лише з автомобілями і пішоходами, а й мотоциклістами. На дорогах Нью-Йорку, ви, скоріш за все, зустрінете кілька типів вантажівок.

  • Фургони
  • 18-колісні
  • Бетоновози
  • Тягачі
  • Самоскиди
  • Вантажівки для доставки
  • Сміттєвози
  • Вантажні автомобілі

Всупереч поширеній думці, що аварії вантажівок не завжди спричиняються лише напіввантажівками; вони також можуть включати кілька інших типів вантажівок і призвести до серйозних травм і емоційного стресу постраждалим та їхнім родин. Щоб відновитися як фізично, так і психічно після такого інциденту, вкрай важливо віддати перевагу якісному лікуваню, в той самий час дозволивши досвідченим україномовним юристам із питань ДТП у Нью-Йорку керувати юридичними аспектами. Незважаючи на те, що аварії з вантажівками можуть відрізнятися за своїм характером і масштабом, аварії за участі 18-колісних вантажівок особливо часті та призводять до наступних наслідків: 

Пошкодження задньої частини транспортного засобу

FMCSA розрахувала, що тягач стандартного розміру повинен пройти вражаючу відстань у розмірі двох футбольних полів, або приблизно 300 футів, щоб повністю зупинитися на швидкості 65 миль/год. Це значно більше, ніж потрібно для середнього легкового автомобіля. Якщо водії вантажівок не уважні або тримають кортку відстань та інтервал між іншими транспортними засобами, існує значний ризик спричинити серйозні зіткнення ззаду та навіть загинути.

Лобові зіткнення

Якщо водій вантажівки втрачає контроль над своїм транспортним засобом, наслідки можуть бути надзвичайно серйозними. Коли наприклад великою буровою установкою стає неможливо керувати, вона може спричинити лобове зіткнення з високошвидкісним зустрічним транспортом. Удар може бути смертельним і завдати значної шкоди здоров’ю тих, хто пережив зіткнення.

Аварії з перекиданням

Через свою вагу промислові вантажівки можуть перекинутися та становити небезпеку для людей або автомобілів, які знаходяться поруч, якщо вони впадуть на них. Такі випадки перекидання можуть призвести до катастрофічних пошкоджень та інших численних аварій. Якщо ви потрапили в подібну аварію з перекиданням, зверніться по допомогу до досвідчених україномовних юристів компанії Rosenberg & Rodriguez у Нью-Йорку, зателефонувавши їм.

Аварії в наслідок зіткнення кабіни та причіпу у місцях їх кріплення

У разі проблем, пов’язаних з вантажем вантажівки, причіп водія може не реагувати на гальма, в результаті чого кабіна вантажівки потрапить у некерований причіп і скоріш за все розвалиться, як картковий будинок. Крім того, інші транспортні засоби на шляху некерованого причепа також можуть зазнати пошкоджень через відсутність його контролю. Цей сценарій необхідно взяти до уваги, оскільки є значна загроза безпеці руху.

Аварії за участі ходової частиною вантажівки

Якщо ви опинитесь затиснутим під напівпричепом, це може мати катастрофічні наслідки та потенційно навіть призвести до неправомірної смерті. У разі такого нещасного випадку в Нью-Йорку вкрай важливо негайно звернутися до наших юристів, які мають необхідний досвід, щоб допомогти вам. Наша команда вичерпає всі можливості, щоб добитися справедливость і полегшити будь-які страждання, які ви переживаєте.

Зв’яжіться з нашими україномовними юристами з питань ДТП за участі вантажівок  у Нью-Йорку уже сьогодні

Якщо ви зазнали травми або втратили дорогу людину через недбалість транспортної компанії, водія чи іншої сторони, залученої в аварію, ви маєте право отримати компенсацію за будь-які отримані травми. Команда юристів Rosenberg & Rodriguez має понад 70 років спільного досвіду та розуміє, наскільки складними можуть бути справи зі страховими компаніями та позовами на колосальну суму, що пов’язані з аваріями вантажівок. Ми проведемо вас через весь юридичний шлях, даючи вам час і енергію, щоб  відновитись та залікувати емоційні, а також фізичні рани. Зв’яжіться з нашими україномовними юристами в Нью-Йорку з питань ДТП за участі вантажівлк, щоб отримати безкоштовну консультацію та дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вам отримати компенсацію,  яку ви заслуговуєте.